سفر، گردشی هدفمند است که در انتها منجر به کسب تجربیات جدید و ایجاد حس خوب می گردد.
می توان گفت این بخش از کار ما یکی از مهمترین و مفیدترین خدمات برای شماست.
به سفرهایی که عموما اتفاق می افتد فکر کنید. اغلب مردم سوار ماشین خود شده و از سفر خود تنها زمان بازگشت را می دانند و از مقصد هم به هر کجا که رسیدند.
 ما به شما کمک می کنیم با برنامه به گلستان سفر کنید, از اقامتگاه های مناسب و دلخواه خود استفاده کنید و بتوانید با روستائیانی که آماده پذیرایی و ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب هستند ارتباط برقرار کنید.
در این شیوه از چند روز قبل از سفر با ما ارتباط برقرار می کنید و اطلاعات اولیه خود را به ما اعلام می کنید. اطلاعاتی از قبیل تعداد نفرات, مدت زمان سفر, نوع جاذبه های مورد علاقه برای بازدید و ...
ما بر اساس این اطلاعات برای شما برنامه سفر تنظیم خواهیم کرد.
در این مدل مزایایی بسیاری وجود دارد, شاید مهمترین آن را بتوان عدم اتلاف وقت و هزینه شما باشد.  
مزایای دیگر همراهی ما با شما:
- با توجه به شناخت ما از منطقه برنامه ای منظم و متناسب از نظر مسافت برای بازدید از جاذبه ها به شما ارائه خواهد شد تا با صرف زمان کمتر جاذبه های بیشتری را بازدید نمایید.
- می توانید با کمک ما از غذاهای محلی که توسط خود روستائیان و محصولات ارگانیک تهیه می شود استفاده نمایید. لطفاً به این نکته توجه کنید، ما در سفر به هر حال به غذا و جای خواب نیاز داریم اما اغلب به صورت شانسی سراغ رستورانـها و اقامتگاهـها می رویم و ممکن است اما با کمک ما شما از یک غذا و مکان مطمئن استفاده خواهید کرد.

- خرید محصولات صنایع دستی و همچنین محصولات ارگانیک از دست تولیدکنندگان آن.
- لمس زندگی روستایی در کنار خانواده های مهمانواز روستایی.

جامعه هدف این برنامه ها اغلب گروه های خانوادگی و گروه های دوستانه است.

دیدگاه خود را درج نمایید.

Attachments

0

دیدگاه ها

  • دیدگاهی یافت نشد.